Hakkımızda
        Firmamız 2010 yılında aile şirketi olarak Tarım ve Tarımsal ürünler üretimi alanında     kurulmuştur. Bölgede  patates tohumu üretimi ve işlemesi ile ilgilidir. 2014 yılında 2000 m2 kapalı alan olmak üzere toplamda 1.450.000 m2 ekim alanı ile patates tohumu üretimi ve işlemesi yemeklik patates üretimi ve işlemesi ile pazarlaması alanına yatırımlarını yapmış olup bölgede söz hakkına sahip olmuştur.2017 yılında 27.000 m2 alanda 3200 m2 kapalı alan olmak üzere mevcut olan tesisimizde  Türkiye’ nin en ileri teknolojisi ile tüm bakliyat çeşitlerini eleme, temizleme ve sınıflandırma üzerine kurulmuştur. Bakliyat alanında iki marka adı altında hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize yüksek kalitede sunduğumuz ürünlerimizi sağlıklı ve güvenilir koşullarda üretip teslim etmek , sunulan her ürün için tarladan sofraya kadar izlenebilirliği sağlamak ve tüketiciye kadar tüm müşterilerin memnuniyetini sağlamak.

Misyonumuz

Güçlü bir bakliyat markası olarak, tüketicinin değişen ihtiyaçları ve mükemmel lezzet arayışı doğrultusunda Kaliteli, Lezzetli ve Sağlıklı ürünler hazırlamak. Alanımızda en iyisini ve en değerlisini vatandaşlara sunmak.
Ülkemiz ve dünya halklarının damak zevkine uygun ürünleri daha kaliteli üretim ile üreterek müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmak.
Tüketicilerimiz, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve insan kaynaklarımız için oluşturulan değerleri maksimize etmektir.

Vizyonumuz

Bakliyat markası olarak tanınmak ve büyümek.
Türkiye'nin bakliyat markası olarak dünya ülkelerinin sofralarında YAYTAT BAKLİYAT markamızla özellikle aranan bir firma olmak.Paylaş


Powered by Bilcom